Proč jsme vznikli

Úvod > O nás > Proč jsme vznikli

Také nemáte koho volit? Ve volbách volíte strany, které pro vás představují to nejmenší zlo? Sám jsem před nedávnem řešil podobný problém.

Jmenuji se Pavel Telička a jsem spoluzakladatelem a předsedou nového hnutí Hlas. Nechceme, aby se Česká republika po vzoru některých okolních zemí vracela v čase a uzavírala se do sebe. Chceme fungující a moderní zemi, dostatečně sebevědomou, aby nemusela podlézat Rusku nebo Číně. Proto jsme založili nový politický subjekt s ambicí přinést na domácí politickou scénu pozitivní změnu.

Česká společnost se dostala do situace, kdy se neustále snižuje důvěra nejen v politiky, ale rovněž v nezávislou justici. Kvůli současné vládě trpí politická kultura země, což samozřejmě pociťují i naši zahraniční partneři. Skandály kolem premiéra Andreje Babiše i afinita prezidenta Miloše Zemana k Rusku posouvá Česko na periférii nejen Evropské unie. V této situaci je zapotřebí změny. A tu představuje právě hnutí Hlas.

Jsme proreformní liberální hnutí, otevřený politický start-up, u jehož vzniku stáli od počátku nejen profesionálové s dlouholetou politickou zkušeností, ale také mladí lidé plní energie a touhy změnit současné neblahé směřování České republiky. Nechceme vyvolávat strach, být demagogičtí a jen populisticky slibovat. Jedná se o nebezpečný hazard, který může ohrozit budoucnost naši a našich dětí.

Nechceme se řadit mezi věčné kritiky, ale chceme aktivně a konstruktivně řešit problémy, se kterými se Česká republika potýká.

Jsem si jistý, že vám má Hlas co nabídnout. Budeme rádi, když nás budete sledovat. A kdybyste měli zájem být u budování nové politické síly přímo, neváhejte nás kontaktovat.

S přátelskými pozdravy

Pavel Telička
předseda Hlasu
Proč jsme vznikli

Setkání s Hlasem

Aktuálně nejsou naplánována žádná setkání.

Náš program

Program hnutí Hlas do voleb do Evropského parlamentu 2019

Newsletter

Zajímá vás, co se děje v Hlasu nového a jaké jsou naše názory na důležitá politická témata a dění ve společnosti? Přihlaste se k odběru novinek a našeho newsletteru.

Pojďte do toho s námi

Jsme vám sympatičtí a uvažujete o tom, že byste se stal/a naším členem nebo podporovatelem? Všechny důležité informace najdete v odkazu.

Přihlášení do newsletteru