Hlas zakončil tour po českých městech a vrhá se do pražských ulic

Hlas zakončil tour po českých městech a vrhá se do pražských ulic
19. 5. 2019
Lídr kandidátky hnutí Hlas Pavel Telička spolu s dalšími kandidáty a ambasadory zakončil na konci týdne své dlouhé turné po českých i moravských městech. Posledními zastávkami se stala Olomouc a Ostrava. Příští týden bude hnutí věnovat Praze.

„Několik týdnů jsme strávili cestováním po České republice. Navštívili jsme krajská a další města,“ vysvětluje místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička, „lidem jsme představovali naše nové hnutí Hlas, debatovali s nimi o evropských záležitostech i o tom, co se zrovna dělo na české politické scéně. Rozdali jsme tisíce letáků, placek, nálepek i perníčků. Byla to velmi cenná zkušenost. Zjistili jsme, co lidi v jednotlivých regionech trápí, a vysvětlovali jsme, co pro ně v tomto směru může udělat právě EU.“

Kandidáti i ambasadoři se poslední dny před otevřením volebních místností přesunou do české metropole, kde je bude možné zastihnout hned na několika místech v různých pražských čtvrtích.

A kde nás od pondělí najdete?

Pondělí 20. května, 15:00 – 19:00 – Anděl
Úterý 21. května, 15:00 – 19:00 – I. P. Pavlova
Středa 22. května, 15:00 – 19:00 – Hradčanská
Čtvrtek 23. května, 15:00 – 19:00 – Anděl
Čtvrtek 23. května, 15:00 – 19:00 – Jungmannovo náměstí

Setkání s Hlasem

Aktuálně nejsou naplánována žádná setkání.

Náš program

Program hnutí Hlas do voleb do Evropského parlamentu 2024. Přijďte nás podpořit ve volbách do Evropského parlamentu ve dnech 7. - 8. června 2024

Newsletter

Zajímá vás, co se děje v Hlasu nového a jaké jsou naše názory na důležitá politická témata a dění ve společnosti? Přihlaste se k odběru novinek a našeho newsletteru.

Pojďte do toho s námi

Jsme vám sympatičtí a uvažujete o tom, že byste se stal/a naším členem nebo podporovatelem? Všechny důležité informace najdete v odkazu.

Přihlášení do newsletteru