Staňte se podporovatelem

Úvod > Zapojte se > Staňte se podporovatelem

Chcete změnu? Přidejte se k nám!

Dlouho přemýšlíte, že se zapojíte do dění okolo sebe a nevíte kde a jak začít? Členství ve straně je pro vás moc zavazující a zároveň chcete vykonávat nějakou aktivitu? Tady jste na správném místě.

Status registrovaného podporovatele vás k ničemu nezavazuje a seznam podporovatelů není veřejný.

Registrace podporovatele

Každý, kdo se ztotožňuje s programovým směřováním hnutí a sdílí hnutím prosazované hodnoty a principy, ale zároveň nemá zájem o členství v hnutí, se může stát podporovatelem hnutí.

Podporovatel je oprávněn účastnit se veřejných aktivit hnutí, je informován o činnosti hnutí a může být pozván na jednání orgánů hnutí, nepříslušejí mu však práva vymezená v čl. III, odst. 9, ani povinnosti vymezené v čl. III, odst. 10. stanovy hnutí.

Registrovat se jako podporovatel můžete kliknutím na tlačítko níže.

Setkání s Hlasem

Aktuálně nejsou naplánována žádná setkání.

Náš program

Program hnutí Hlas do voleb do Evropského parlamentu 2024. Přijďte nás podpořit ve volbách do Evropského parlamentu ve dnech 7. - 8. června 2024

Newsletter

Zajímá vás, co se děje v Hlasu nového a jaké jsou naše názory na důležitá politická témata a dění ve společnosti? Přihlaste se k odběru novinek a našeho newsletteru.

Pojďte do toho s námi

Jsme vám sympatičtí a uvažujete o tom, že byste se stal/a naším členem nebo podporovatelem? Všechny důležité informace najdete v odkazu.

Přihlášení do newsletteru