Poslední zastávky turné Hlasu – Pardubice, Olomouc i Ostrava

Poslední zastávky turné Hlasu – Pardubice, Olomouc i Ostrava
13. 5. 2019
Hnutí Hlas vyráží v čele s místopředsedou Evropského parlamentu a lídrem kandidátky Pavlem Teličkou do dalších českých měst, v nichž završí svou kontaktní kampaň. Poslední předvolební dny se totiž uchýlí do pražských ulic.

Předposlední týden předvolební kampaně odstartuje hnutí Hlas v úterý 14. května meetingem v Pardubicích, kam dorazí kandidáti ve 13 hodin na Pernštýnské náměstí. Po cestě stihnou ještě zastávku v Kolíně na Karlově náměstí, a to zhruba od 10 hodin. Pavel Telička se od 17 hodin stihne zúčastnit i debaty kandidátů do Evropského parlamentu v Ostravě v Centru PANT. Akce je určena pro veřejnost, vstup je zdarma.

Další předvolební diskuze se pak zúčastní Pavel Telička v Holešově, a to ve středu 15. května v Kinu Svět. Akce, kterou pořádá Národní parlament dětí a mládeže, má podpořit větší informovanost o volbách u mladých lidí. Večer pak stihne i debatu na pražské Právnické fakultě pořádané u příležitosti 15 let České republiky v EU. Akce startuje v 19:30.

Celou kontaktní šňůru pak Hlas zakončí v Olomouci a v Ostravě, kam zavítá na happeningy ve čtvrtek a pátek 16. a 17. května. V Olomouci dorazí kandidáti na Horní náměstí, v Ostravě na Masarykovo náměstí. Akce se uskuteční vždy mezi 13. a 18. hodinou. V Olomouci je naplánován i večerní program. Více informací naleznete na našich sociálních sítích.

Náš program

Program hnutí Hlas do voleb do Evropského parlamentu 2024. Přijďte nás podpořit ve volbách do Evropského parlamentu ve dnech 7. - 8. června 2024

Newsletter

Zajímá vás, co se děje v Hlasu nového a jaké jsou naše názory na důležitá politická témata a dění ve společnosti? Přihlaste se k odběru novinek a našeho newsletteru.

Pojďte do toho s námi

Jsme vám sympatičtí a uvažujete o tom, že byste se stal/a naším členem nebo podporovatelem? Všechny důležité informace najdete v odkazu.

Přihlášení do newsletteru